Počasí dnes:

27. 11. 2021

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 0 až -4°C.

V listopadu 2021 plánujeme:

1.11. Keramická dílna - vánoční tvoření s paní Hanou Šoulovou - výrobky obdrží i děti, které nebyly ve škkolce přítomny

2.11. Divadlo Divoloď, Kouzelný zvoneček, vybíráme 60 Kč (kdo ještě nezaplatil v říjnu za zrušené představení)-zrušeno pro malý počet dětí

10.11. Rytmická show s Petrem Tomanem v 10:30, vybíráme 70 Kč. (sledujte na instagramu-petr.toman.ptstyl)-zrušeno-karanténa-náhradní termín 30.11.2021

12.11. Školní výlet do písecké Sladovny do Mraveniště, odjezd 8:00, batůžek s pitím a sušenkou, komu se dělá špatně v autobuse - Kinedryl před odjezdem a pytlík. Vybíráme na vstup 50 Kč. Jízdné bude vyúčtováno po obdržení faktury od dopravce. Zrušeno-karanténa.

19.11. Logopedická depistáž pro předškoláky a děti s poruchou řeči - Mgr. Vavřincová - prosíme o vyplnění souhlasů (dostanete ve třídě)

23.11. Divadlo Divoloď, Čertovská škola, vybíráme 60 Kč.

25.11. 8:00 Vánoční focení. Po domluvě mohou rodiče přivést sourozence.

30.11. Rytmická show s Petrem Tomanem v 10:30, vybíráme 70 Kč. (sledujte na instagramu-petr.toman.ptstyl)

V prosinci 2021 plánujeme:

3.12. Mikulášská nadílka.

8.12. Výlet do vodňanské knihovny - Vánoční pohádky, odjezd 9:00, jízdné bude vyúčtováno po obdržení faktury od dopravce

17.12.  Divadlo Divoloď, Vysněné vánoce, vybíráme 60 Kč.

20.12. Vánoční nadílka.( prosíme maminky/babičky o trochu cukroví do krabičky)

Chytré hraní

Chytré hraníZábavné hraní plné "Chytrých her" s panem Kantou.
Pozor, volám všechny hračky! Vláček vjíždí do zatáčky.
Houká zleva, houká zprava. Koukej, miminko už vstává.
Kdo z vás pozná, co tu je, ať ty věci jmenuje. Co je to ? (ukazování hraček)

22. 4. 2021

Naše krásná planeta

Naše krásná planetaPovídání s paní Mgr. Jaroslavou Kohoutovou PhD.
Planeta Země je jediná planeta, o které víme, že se na ní nachází život. Je to díky kyslíku, který máme ze vzduchu (suchozemský živočichové), nebo z vody (vodní živočichové). Život je na celé planetě-v oceánech, na pevnině, v půdě. Ukázkou mořských živočichů v zastoupení hvězdice, kotouče, hřebenatky, ježovky se z oceánů dostáváme na pevninu a do půdy, ve které je hezky zastoupená žívá i neživá příroda (nerosty-pyrit, ametyst,citrulin,..) a kde vzniká život (semínka rostlin,půdní živočichové).

20. 4. 2021